За словами дослідників, це – вакцина наступного покоління і вводити її можна за допомогою безголкової ін’єкційної системи. Про це пише ІА АСС з посиланням на Укрінформ.
Читайте також: Страшний мутант: що відомо про штам коронавірусу Дельта
Під керівництвом Університету Сіднея, Scientia Clinical Research (Сідней), Telethon Kids Institute (Перт) і Жіночої та дитячої лікарні (Аделаїда) в дослідженні COVALIA використовується вакцина з використанням ДНК вірусу SARS-CoV2.
«Це вакцина наступного покоління, вона не містить добавок та консервантів, вводити її можна буде за допомогою безголкової ін’єкційної системи – струменевого розпилювача. Спрей під високим тиском буде проникати через шкіру і стимулювати відповідну реакцію імунної системи», - цитує видання пресслужбу Університету Сіднея.
Окрім цього у повідомленні йдеться, що у випробуваннях в рамках першої фази візьмуть участь близько 150 добровольців. Під час дослідження експерти з’ясують, чи може менша доза вакцини працювати краще після того, як вона потрапить на шкіру, а не одразу в м’язи.
Інформаційне агентство АСС є в Instagram
Професор Пітер Річмонд з центру вакцин і інфекційних захворювань Весфармерс вважає, що зараз дуже важливо «продовжувати розробляти вакцини наступного покоління проти COVID-19».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами