Він зазначив, що в Хатаї землетрус, наслідки якого відчувалися на великій території, спричинив найбільше руйнувань і людських жертв.
«Кожен пошкоджений наслідками землетрусу населений пункт ми передали [під контроль] муніципалітетам, щоб вони використовували свої ресурси для відновлення там життя», — заявив Ердоган.
Президент Туреччини наголосив, що, попри широту зони стихійного лиха та масштаби руйнувань, ні в кого не повинно бути сумнівів, що всі засоби держави мобілізовані для району землетрусу.
Зранку 6 лютого в Туреччині стався сильний землетрус магнітудою 7,9 бала. Він був відчутний на Кіпрі, у Лівані та Сирії. Після основного землетрусу сталося декілька афтершоків. Відлуння цього землетрусу зафіксували навіть системи АЕС України.
Україна для допомоги відправила до Туреччини групу рятувальників ДСНС. Перші українські рятувальники вже повернулися додому.
Відомо щонайменше про 44 218 загиблих від землетрусу в Туреччині та ще 5914 загиблих — у Сирії. Загалом же від стихії постраждали понад 13 мільйонів людей.
Як повідомив The Guardian 20 лютого, у Туреччині припинили рятувальні роботи в усіх постраждалих від землетрусу провінціях, крім двох найбільш поруйнованих — Хатай і Кахраманмараш. Наразі рятувальники продовжують працювати приблизно в 40 будинках.
Натомість 20 лютого в провінції Хатай стався повторний землетрус магнітудою 6,4. Цей регіон є одним із найбільш постраждалих унаслідок землетрусу, який стався 6 лютого. Було відомо про 6 загиблих і майже 300 поранених після повторного землетрусу.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами