Аби перевірити цей випадок було створено спеціальну комісію. Її висновок: зв'язок захворювання із щепленням не підтвердився.
Медики кажуть, дівчинці зробили ОПВ – це жива вакцина, до складу якої входять ослаблені віруси поліомієліту.
Вячеслав Чернявський, в.о. начальники Держсанепідслужби в Чернівецькій області: «Поступила на 9 день після щеплення проти поліомієліту до лікарні. Попередній діагноз виставлявся – гостре порушення мозкового кровообігу, ГРВІ не уточненої ітеології, енцифалітична реакція. Комісійно даний випадок був розглянутий і зв'язок захворювання із щепленням від поліомієліту не підтвердився».
Вячеслав Чернявський запевняє, що вже в перші дні лікування стан дитини значно покращився. У Департаменті охорони здоров’я констатують: від поліомієліту вже щеплено понад 50 тисяч дітей Буковини. За словами медиків, серйозних наслідків опісля вакцинації не зафіксовано.
Вячеслав Чернявський, в.о. начальники Держсанепідслужби в Чернівецькій області: «В місці введення вакцини – ми вводимо чужородний білок. Зрозуміло, що реакція організму на чужородний білок має бути: почервоніння, болючість в місці уколу, не значене підвищення температури – це місцева реакція. Загальна реакція – це буде слабкість. Групових випадків - не було, сильних реакцій після введення температури – не було. Це все пов’язано із наявністю у дітей супутніх захворювань із індивідуальними особливостями кожного організму».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами