«Гончаренко центр Weekend 3.0» відбувся у Чернівцях 7 липня. Понад півтора місяця команда організаторів працювала над реалізацією програми фестивалю. Залучили близько 40 осіб: волонтерів, команду «Гончаренко центру», міські служби.
Ідея фестивалю полягає в тому, щоб за один день показати всю палітру діяльності центру розповів Медіа агентству АСС Віталій Яремчук, директор центру у Чернівцях:
«Все відбувалося просто неба, на гарних локаціях, на сучасному просторі. Ми змінили вперше локацію, адже до цього проводили заходи у міському Палаці дітей та юнацтва. Всього в нас було 20 подій за день, 4 секції: мови, майстер-класи для дорослих, майстер-класи та розваги для дітей, секція саморозвиток. Відвідало фестиваль понад 600 людей за день.
Усі заходи були доступними та безкоштовними для відвідувачів.
Засновник найбільшої мережі освітньо-культурних закладів в Україні Олексій Гончаренко розповів, що завдяки роботі центрів понад 10 тисяч українців змогли опанувати англійську мову. Станом на зараз в Україні працює вже 34 «Гончаренко центри»:
«Ми найбільша в Україні мережа освітньо-культурних центрів, при чому ми не отримуємо жодної копійки бюджетної підтримки, все відбувається за кошти приватних меценатів. Серед наших партнерів - University of Pennsylvania, один з 8 університетів Ліги Плюща, Лорд Майкл Ешкрофт, відомий британський бізнесмен, багато інших партнерів, завдяки яким мережа існує і розширюється.
Наші новини є у Facebook
Колись, коли у Чернівцях відкрили заклад, це був лютий 2021 року, рівно за рік до повномасштабного вторгнення, Чернівці були 10 центром в Україні, сьогодні в нас вже 34 центри працює, як у великих містах України: Київ, Одеса, Харків, так і в менших: Чернівці, Черкаси, Житомир, Чернігів, Миргород, Жмеринка, Балта, Подільськ, Теплодар. Це те - чим ми пишаємось, те, що ми працюємо всюди. Базова наша активність - це англійська мова, завдяки нам вже 10 тисяч людей опанували англійську мову на рівні А2, і ми продовжуємо це. Англійська мова - потрібна і необхідна. Вже й закон з'явився про особливий статус англійської мови.
Знаннями ми даємо і дітям, і дорослим. У нас наймолодшому студентові - 4 роки, найстаршому - 86.
Ми віримо, що головне багатство України - це наші люди, це означає, що в них потрібно вкладати, в освіту, в культуру. До речі, в Чернівцях працює разом з нашим центром мистецький центр «Брама». Другом наших центрів є Сергій Жадан та інші діячі культури, це для нас важливо.
Одним із важливих напрямів нашої роботи є волонтерство. Сьогодні під час вікенду в Чернівцях ми збираємо гроші на FPV-дрони. За час вторгнення ми передали ЗСУ допомоги на 60 мільйонів гривень: дрони, антидрони і навіть САУ, яку ми передали восени 2022 року в 1 штурмову бригаду Богуна. Установка зараз боронить Україну на Харківському напрямку, працює прямо зараз».
Організатори фестивалю зібрали у Чернівцях 6 300 гривень на дрони. Це загальномережевий збір центрів, надалі команда центрально закуповує все необхідне для потреб ЗСУ та передає, зазначив Віталій Яремчук.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами