Після того, як заступник міністра оглянув новостворене відділення та ангіограф, який придбали для Чернівецького обласного кардіологічного центру, він наголосив: рятує пацієнтів не апаратура, а фахівці.
- Ангіограф – це лише шматок залізяки, що працює і приносить користь завдяки людям, які вміють на ньому працювати. Без людських рук, людських голів – він не має змісту. Лікують пацієнта люди, - сказав Олександр Лінчевський. – Увесь кардіоцентр – це не тільки ремонт, комфорт і апаратура, це – люди. Рятують пацієнтів лікарі «швидкої», які правильно діагностують, своєчасно довозять до спеціалізованого медзкаладу; медсестри, санітарки та лікарі, які тут, в кардіоцентрі, приймають хворого, готують до операції, підтримують; команда кардіохірургів та анестезіологів, які знають, як працювати на тому шматку залізяки і як врятувати життя.
Читайте ще: Чернівчанину імплантували «міні-реанімацію» в… груди
Новостворене відділення інтервенційної кардіології очолив Андрій Лісовенко, кардіохірург. Він, до речі, переїхав до Чернівців з Луганська у 2014 році, коли на Сході України почалася війна. До того працював у Луганській обласній лікарні.
За 20 днів роботи ангіографа у Чернівецькому кардіоцентрі було провели 60 оперативних втручань.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами