Начальник управління патрульної поліції Чернівецької області Артур Шкроб у програмі «Суть Речей» на Радіо 10 розповів про нові завдання патрульних.
Людмила Григорчук: Розкажіть, які основні завдання ви для себе поставили, як керівника у нашій області?
Артур Шкроб: Буковина для мене не нове місто, я тут працював півроку як заступник керівника патрульної поліції міста Олега Йосипіва. Вектор роботи патрульних не змінюється: вулична злочинність, робота з зверненням громадян, дорога, дорога і ще раз дорога. Ставлю для себе ще ціль: безпека поліцейського.
Людмила Григорчук: А вже щось вдалося зробити за цей час, відколи ви керуєте патрульною поліцією області? З чого почали?
Артур Шкроб: Було багато нарад, багато питань підняли, але з нового, що ми обговорювали, це те, що ми запустили дорожню поліцію, ми виїхали на патрулювання області. Ми обслуговували дорогу на Тереблече, а тепер ще декілька доріг. Загалом патрулює по області 13 екіпажів. Також функціонують три поліцейські станції на межі області. Це також показове для патрульної поліції, оскільки аварійність та кількість ДТП у нас значно зростала через те, що патрульної поліції в області не було. Почали з декількох відрізків доріг і патрулюємо кожного дня.
Читайте ще: Представили нового керівника патрульної поліції Чернівецької області
Людмила Григорчук: Це виклик. 13 екіпажів не достатньо, щоб покрити всю область...
Артур Шкроб: Ті дороги, які я назвав, ми їх поки що покриваємо. Це М19, Доманово-Брест-Ковель-Чернівці-Тереблече, тобто в обидва напрямки Чернівців, у Франківському напрямку, Н10, і Житомирська траса, до межі області.
Людмила Григорчук: Справді треба було втручатися? Люди реагують, стишують швидкість, чемніше поводяться?
Артур Шкроб: З наявністю патрульних екіпажів по області, водії стали більш чемні, оскільки вони не знають, де буде патрульний екіпаж. Раніше могли собі дозволити відступати від правил чи порушувати їх. А зараз екіпажі притягають водіїв до діяльності. Це превентивна міра аварійності на дорогах. Неодноразово стикалися з тим, що погодні умови залишають бажати нам кращого, є вітер, сніг, снігу буває багато і саме наявність патрульних екіпажів, які слідкують за станом дорожнього покриття, які стимулюють і кличуть на допомогу дорожників, щоб чистили дорогу, посипали. Неодноразово громадяни зверталися до поліцейських за допомогою, коли автомобілі з’їжджали в кювет, застрягали у снігу.
Людмила Григорчук: Нам влада навпаки звітує, що від патрульних не було жодного звернення офіційного щодо укладення руху.
Артур Шкроб: Ми з владою тісно працюємо, і є розуміння, що ті дороги, на які вказує патрульна поліція, треба опрацювати у першу чергу. Ми розуміємо, де посилений трафік, чи це підйом і спуск, то їх треба в першу чергу відпрацювати, щоб люди могли повертатися додому спокійно. Ми постійно слідкуємо, працюємо, функціонуємо, тому цей напрям роботи і за нами, і за містом, і за областю.
Вам буде цікаво: Рік англійської у Чернівцях: патрульні та судді штудіюватимуть іноземну і надалі
Людмила Григорчук: За якістю доріг були звернення за цей час, поки ви тут керуєте?
Артур Шкроб: Звичайно, і не одне, і не два, а десятки, давали приписи щодо усунення проблем. І ми вимагаємо не чекати весняного періоду, щоб покласти асфальт, а тимчасово усунути недоліки, щоб автомобіль не потрапив у вибоїну на дорогу, щоб не було ніяких ДТП.
Людмила Григорчук: Вам вистачає техніки, обладнання, машин?
Артур Шкроб: Наразі ми патрулюємо і місто, і область, нам достатньо всього для того, щоб ми справлялися з тими функціями, і завданнями, які ми ставимо собі кожного дня. Звичайно, деяка техніка потребує вдосконалення, тому що той комп’ютер, який був 10 рокі втому трендовим, то сьогодні він не може працювати з тими завданнями, які ми на нього ставимо. Ми над цим працюємо, щоб оновлювати техніку.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами