Дим від спалювання сухого листя позначається на самопочутті кожного другого жителя країни.
«Це призводить до перетворення цілих територій на пустелі, дим від спалювання листя позначається на самопочутті кожного другого жителя країни, - розповів Олексій Василюк, еколог міжнародної організації «Екологія-Право-Людина» «Експрес online». - Найбільша небезпека, яку багаття представляє для людей - це дим. Кожен другий українець має алергію на дим, він сприяє розвитку низки захворювань, в тому числі бронхітів. Ті, у кого ослаблений імунітет, частіше хворіють. Наприклад, з весни на листі дерев, які ростуть біля доріг, накопичуються вихлопи автомобілів, радіонукліди та інші забруднення. Восени це листя згрібають в купу і підпалюють - прямо в місті. І всі цим дихають. Те, що накопичується протягом усього сезону, ми вдихаємо за один день».
Читайте ще: Штраф за спалювання сухої трави сплатить директор стадіону "Ленківці"
Згідно «Тимчасових Правил благоустрою міста Чернівці» затверджених рішенням 60 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 03.02.2015 № 1489 за даний вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.152 КУпАП. Штрафні санкції складають:
- на громадян – від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.);
- на посадових осіб та громадян-субєктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами