Пересварилися волонтери, практикуючі лікарі, представники Департаменту охорони здоров`я та члени медичної комісії облради.
- Хочемо заявити, що все, що відбувається і декларується медичною комісією Чернівецької обласної ради, - це виключно їхня особиста думка. Просимо у своїх виступах не апелювати такими фразами, як «ми виражаємо думку всієї громадськості», або «всіх волонтерів», або «всіх атовців». Це є думка лише певної групи людей, - заявила Леся Хомко, волонтер. - Ми готові на конструктив, ми готові працювати. Хочемо, щоби нарешті в нашій країні запанував спокій. Бо після корупції друга наша проблема – міжусобиці.
Василь Василов, завідуючий травматологічним відділенням Чернівецької обласної клінічної лікарні, зачитав лист-звернення до депутатів Чернівецької обласної ради з проханням переобрати членів комісії.
- Ми – звичайні лікарі – просимо переглянути кандидатури представників медичної комісії. Ми не погоджуємося з методами їхньої роботи, вважаємо, це – «махновщина», - завив Василь Василов. – Під цим листом підписалися лікарі медустанов міста та області. Не варто використовувати гучні гасла та депутатські мандати для здобуття посад – це цинічно і негідно.
Голова медичної комісії Ігор Малишевський, який претендував на посаду т.в.о. головного лікаря онкодиспансеру, відповів:
- Наша комісія відкрита і прозора, усі бажаючі мають змогу долучитися до її нашої роботи. Комісія не знімає головних лікарів, вона лише розглядає їхні кандидатури, рекоменду, а власне призначенням займається обласна рада. – Мою кандидатуру на посаду тимчасово виконуючого обов`язків головного лікаря онкодиспансеру запропонували громадські організації. Окрім того, що я 2 роки був хірургом в АТО, я – кандидат медичних наук, доцент кафедри, практикуючий лікар. Це нормальна конкуренція: департамент запропонував одну кандидатуру, громада – іншу. Нічого протизаконного в цьому нема.
Медична громада та активісти так і не дійшли згоди і розійшлися.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами