Комісії з питань медицини, соціального захисту та АТО Чернівецької обласної ради провела виїзне засідання у Чернівецькому обласному ендокринологічному диспансері.
На засідання зібрався весь колектив медустанови, прийшли також пацієнти. Одні бояться залишитися без роботи, інші – без належної медичної допомоги.
На обліку у Чернівецькому ендокринологічному центрі перебувають 85750 хворих з ендокринологічною патологією. Серед них 38031 – пацієнти з цукровим діабетом. Саме вони в першу чергу потребують періодичного стаціонарного лікування, - каже Марина Леонова, головний лікар Чернівецького обласного ендокринологічного центру. - Проте в рамках оптимізації ліжкового фонду в хочуть закрити стаціонарне відділення і перенести його в обласну лікарню.
Любов Крикливець, заступник начальника Департаменту охорони здоров`я пояснює: наразі жодного наказу про закриття стаціонарного відділення ендокринологічного диспансеру не було.
- Керівник Департаменту запропонували головному лікарю ендокринологічного центру надати своє бачення розвитку ендокринологічної служби в області, - говорить Любов Крикливець. - Загальна стратегія розвитку галузі в області розробляється. Не маємо наміру повністю ліквідовувати відділення, звільняти людей.
Не розпорошувати ендокринологічну службу просять також пацієнти. Вони обурені відношенням до них.
Вислухавши всі точки зору, Ігор Малишевський, голова медичної комісії, запропонував винести на сесію обласної ради проект рішення про мораторій на перенесення стаціонару ендокринологічного центру в будь-який інший медичний заклад. Члени комісії одноголосно підтримали це.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами