На території Чернівецької області відкрито уже 11 поліцейських станцій. За цим показником наша область є кращою в Україні.
Про це кореспонденту ІА АСС розповів начальник управління превентивної діяльності головного управління Нацполіції у Чернівецькій області Святослав Кішлар.
Зокрема, поліцейський повідомив, що минулого року за дорученням голови Чернівецької ОДА в області планували відкрити понад 30 поліцейських станцій. Проте, наразі вже відкрили 11 станцій.
«Паралельно з реформою децентралізації, у 2014 році в структурі МВС також почалися перетворення. Основні зміни направлені на взаємодію з населенням, громадами на засадах партнерства, – говорить Святослав Кішлар. – Рівно рік тому, у березні минулого року на подібній зустрічі ми домовились з представниками ОТГ взяти курс на створення поліцейських станцій на теренах нашої області. На сьогодні наша область є кращою в Україні за цим показником. У нас вже відкрито 11 поліцейських станцій, сім з яких на території ОТГ. Всього по Україні вже відкрито 106 поліцейських станцій. Це один з найдієвіших механізмів створення безпечного середовища. Дуже б хотілося, щоб інші громади активно долучалися до створення таких поліцейських станцій».
Читайте також: Перехід до нового етапу децентралізації. Реформа триває.
Також у Нацполіції розповіли і про проблему роботи нинішніх дільничних поліцейських та запровадження посад дільничних офіцерів громад. Керівництво міністерства вважає, що поліцейських на місцях не потрібно залучати до проведення службових нарад, зустрічей тощо, а навпаки, давати більше повноважень на місця.
«Від голів ОТГ можна часто почути критику роботи нинішніх дільничних поліцейських про те, що їх часто немає на місцях. То вони на нараді, то на якомусь тренінгу, то ще десь. Але ситуація найближчим часом буде змінюватись. У дільничних офіцерів громад, які прийдуть на зміну нинішнім дільничним поліцейським буде більше повноважень і їх не будуть залучати до щоденних нарад і звітів. Крім того, потрібно забезпечити наявність кадрів на ці посади. Але це також робота не лише кадрових офіцерів поліції, а й керівництва громад. Ви маєте активно долучатися до пошуку людей, які б залишились працювати у вашій громаді. Ви краще знаєте, хто б міг виконувати цю роль. А з нашого боку ми навчимо, покажемо, розкажемо. Потрібно спільно вирішувати ці питання», – сказав С. Кішлар.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами