Сергій Лазарєв, начальник Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби:
«Тривалий час ми мали високий температурний період, і це – великий ризик псування певної харчової продукції.
Читайте також: Шкода дієт та гастрит: інтерв'ю з гастроентерологом
Гострі кишкові інфекції виникають, якраз, внаслідок вживання зіпсованих продуктів або ж неочищеної води. Це те, на що зараз варто звертати увагу. Тому, враховуючи спекотну погоду, погане водопостачання у Чернівцях, прошу звернути на це увагу досить серйозно і відповідально віднестися до харчування, гігієни рук та інших заходів гігієнічної безпеки.
Всі продукти, які зберігаються та реалізуються в ресторанах, магазинах, на ринках, мають належним чином зберігатися. Тому чернівчанам треба звертати увагу на ті місця, де реалізується та чи інша продукція. Якщо люди помітили продукцію сумнівної якості, варто одразу повідомляти на «гарячу» лінію Держпродспоживслужби.
У нас заборонено продавати на вулиці продукцію, яка швидко псується. При реалізації такої продукції обов’язково мають бути дотримані відповідні умови - низькотемпературний прилавок, продукти харчування мають зберігатися тільки у спосіб, зазначений на упаковці та у встановлений термін.
Ми не можемо буковинцям заборонити щось вживати чи купляти. Але якщо людина придбала продукцію в невстановленому місці реалізації, зокрема це і вулична торгівля, то можна потрапити й на лікарняне ліжко. Тому ми не радимо купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб.
Станом на сьогодні жодного харчового отруєння в місті та області не зареєстровано.
Наші новини є у Facebook
Всі дитячі табори ми належно перевірили ще до їхнього відкриття. Всі недоліки усунули ще до того, як туди заїхали діти.
Обстежили медичний персонал, працівників кухні, дослідили й продукцію, яку планували завозити у табори. Все це робиться й зараз під час роботи таборів».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами