«Кількість громадян, які звертаються до центрів та бюро правової допомоги Чернівецької області, постійно збільшується. Учасники антитерористичної операції та переселенці мають змогу скористатись послугами і юристів, і адвокатів. У разі, якщо вони потребують такої допомоги, ми її забезпечуємо безоплатно», - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.
Представники ОБСЄ дізнались, що найчастіше по безоплатну правову допомогу звертаються малозабезпечені особи, ветерани війни та люди з інвалідністю. Значно рідше – учасники АТО та внутрішньо переміщені особи. Вони потребують допомоги юристів та адвокатів для вирішення питань, пов'язаних із призначенням пільг, наданням землі, відновленням втрачених документів.
«Чернівці не перше місто, яке ми відвідали. Попередньо мали нагоду зустрітись із фахівцями Вінницького та Хмельницького центрів з надання правової допомоги. Ми збираємо інформацію, на основі якої створюються звіти. До речі, вони є у відкритому доступі», - розповів спостерігач спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ Деян Георгіевскі.
Довідково: Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.
Читати ще: Як працювати із вразливими групами клієнтів, навчали у Чернівцях
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами