У Чернівецькій ОДА розповіли про хід медичної реформи на Буковині. Як повідомила під час онлайн-брифінгу заступниця голови ОДА Наталія Гусак у Чернівецькій області є 12 закладів охорони здоров'я, готові надавати медичну допомогу при пологах.
"Це позитив, адже таким чином ми контрактуємо майже всі центральні районні лікарні і 2 пологових будинки. Що стосується саме медичної реформи, яка реалізується не тільки для того, щоб від неї відчули позитив медичні працівники, але й насамперед пацієнти, можу сказати з впевненістю, що кожен пацієнт, який з сьогоднішнього дня відвідує пологовий будинок, має чітко знати, що держава за нього заплатила", - сказала Наталія Гусак.
Читайте наші новини в Instagram
Як пояснила посадовиця, за отримання медичної допомоги у пологовому будинку НСЗУ заплатила певну суму коштів по тарифу. У цю суму входить як оплата праці медичних працівників, так і всі необхідні медичні препарати, що також включені у тариф, який сплачує НСЗУ.
Нагадаємо, що з 1 квітня визначена вартість пологів і кесарського розтину у межах 8,5 тисяч гривень.
Наталія Гусак наголосила, що пологовий будинок №2 у Чернівцях та обласний перинатальний центр - це фінансово спроможні заклади.
"Ми сподіваємося, що у 2020 році будуть підвищені зарплати працівників. Зокрема у тих закладах, які підписали договори з НСЗУ та мають фінансування", - зазначила заступниця голови ОДА.
Читайте також: Другий етап медичної реформи на Буковині: міські стоматполіклініки можуть стати платними
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами