Артур Шкроб: Загалом в поточному році звільнилося 65 працівників, 60 – це атестовані працівники патрульні, а 5 – це працівники апарату. Були такі факти, коли звільняли за проступок, за такі дії, які унеможливлюють подальше несення служби. Ми реагуємо на звернення громадян, перевіряємо інформацію, працюємо з різними службами, якщо є негативний факт, то притягаються патрульні до відповідальності.
Людмила Григорчук: Звільнялися, тому що важко, не витримували навантаження?
Артур Шкроб: Є такі випадки. Ми розуміємо, коли поліцейський приїздить на виклик, то до них не виходять з квітами і цукерками, нас зустрічають незадоволені люди, адже ми їх притягаємо до відповідальності. Ми працюємо а графіком: дві денні зміни, два вихідних, дві нічні зміни.
Людмила Григорчук: Набір до патрульної поліції триває. Скільки взяли, скільки ще треба?
Артур Шкроб: Набір триває, оголошений набір на 60 вакантних бригад у батальйон. А також набираємо працівників у роту тактико-оперативного реагування. Це патрульні, які за необхідності реагують на більш складні випадки, у них більш серйозна фізична підготовка. Вони допомагають різним підрозділам, їдуть часто у відрядження. Цього року прийняло присягу 17 поліцейський, за останній набір – 5, і сьогодні склало присягу ще двоє.
Нагадаємо, від початку 2018 року з лав Головного Управління Національної поліції Чернівецької області було звільнено 15 поліцейських.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами