Слухач: Артур Олександрович. Прошу Вас та особовий склад Патрульної поліції м.Чернівці - вживати дієві заходи адміністративного впливу згідно КУпАП ст.160 Торгівля з рук , без вилучення товару на перший раз , яка делегована виключно органам внутрішніх справ , а саме: Патрульній поліції. Інспекція з благоустрою довела , що це можливо , але щоденна праця...
Артур Шкроб: Дане повноваження надається і повноваженим підрозділам національної поліції, а також повноваженим працівникам місцевої влади. Або ми, або вони. Якщо у положенні про інспекцію з благоустрою не йдеться про це, то наші юристи можуть допомогти, дописати це, винести на сесію міської ради і прийняти. Ми маємо дбати про те, щоб не захаращувати тротуари і пішохідні зони, але ми ж не говоримо про те, що інспекція з благоустрою затримує злочинців, ми маємо проводити елементарну градацію. Є кримінальні порушення, латентні, ми їдемо на виклики щодо ДТП, про злочини, грабежі, крадіжки, тобто їдемо туди, де соціально небезпечно, і лише на другому місці – боротьба з стихійною торгівлею. Ми маємо боротися з злочинністю, дбати про безпеку дорожнього руху і маємо визначати, що важливіше для суспільства.
Людмила Григорчук: Залишається час для боротьби з стихійною торгівлею?
Артур Шкроб: Ми працювали раніше, що з 9-ї до 17-ї працювали інспектори з благоустрою, а вночі – патрульні.
Людмила Григорчук: Тепер лише патрульні.
Артур Шкроб: Ми завжди працюємо, але ми в першу чергу реагуємо на виклики соціально небезпечні. Місто має створити умови для продавців, ми направляли людей на ринки, де є місця для цього. Я не вважаю за доцільне, коли ми маємо грабіж, або крадіжку авто, ставити поліцейського коло стихійного ринку. Він має ловити злочинця. Все, таке моє бачення.
Нагадаємо, Інспекція з благоустрою більше не займається питаннями стихійної торгівлі
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами