Сергій Скальд, командир 16 резервної сотні ДУК "Правий сектор" Буковина та Олександр Кочергін, доброволець, розповіли у програмі "Суть Речей" на Радіо 10 про життя після війни
Сергій Скальд: На війні набагато простіше. Все зрозуміло, в тебе є ворог, в тебе є побратими, мета і ти ї виконуєш. Коли ти приїжджаєш сюди,то тут набагато складніше. Тут ще й нормальної реабілітації нема. В США 5-6 років проходять реабілітацію. А нас кидають у суспільство і кажуть,вигрібай. Але це все одно, що взяти якусь зірку з естради, дьорнути і кинути до простих людей, на середню зарплату, до бляклих людей.
Людмила Григорчук: Вам не пропонували допомоги психологів, центрів, путівок?
Олександр Кочергін: Насправді, люди, які туди йшли обдумано, які були готові до того всього, то тут у них нема тих психологічних травм.
Сергій Скальд: Ми двоє добровольців – двоє неп’ющих,тому травм у нас немає.
Олександр Кочергін: Є багато хлопців з ЗСУ, яких призвали на війну і вони там почули стрес, вони були не готові до того всього, вони зараз п’ють, розрушуються сім’ї, агресивно поводять себе, вони тим самим підставляють своїх побратимів.
Нагадаємо, учасникам АТО і після війни намагаються допомагати волонтери, проводять реабілітацію мистецтвом . Волонтери ГО "Добротворець"організовують мистецькі майстер-класи для родин учасників АТО та інших волонтерів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами