Зокрема, 46-річна чернівчанка, використовуючи електронно-обчислювальну техніку, особисто перерахувала з банківської картки невідомій особі майже 15 тисяч гривень, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
43-річний житель Глибокої під приводом купівлі автомобіля через інтернет-платформу перерахував понад 606 тисяч гривень. Після переказу коштів заявником продавець не виходив на зв'язок, а буковинець так і не придбав транспортний засіб.
Жителька села Банилів продавала планшет за 5 тисяч гривень в Інтернеті. Невідома особа під приводом верифікації на сайті незаконно заволоділа грошима 32-річної заявниці.
А 38-річна жителька Новодністровська під приводом проходження онлайн-курсів (трейдингу) щодо отримання фаховості інвестора, перерахувала майже 19 тисяч гривень невідомій особі. Оплачене навчання заявниця так не розпочала, а отримувач коштів не виходить на зв'язок.
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Наразі проводяться досудові розслідування.
Наші новини є у Facebook
Правоохоронці нагадують буковинцям про необхідність перевіряти інформацію про нарахування чи списання коштів з рахунків. Також громадяни повинні пам’ятати про те, що не потрібно переходити за сумнівними посиланнями та розголошувати свої персональні дані, до яких належать:
- термін дії банківської картки;
- PIN-код;
- слово-пароль;
- cvv2-код.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами