Зокрема, у 34-річної чернівчанки шахрай під приводом купівлі товару через одну із соціальних мереж, виманив гроші. Вона особисто перерахувала незнайомцю на банківську картку понад 10 тисяч гривень. Товар заявниця не отримала, а потенційний продавець більше не виходить на зв'язок, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Цього ж дня 51-річна місцева жителька надіслала 100 тисяч гривень «іноземцю» для його приїзду в Україну.
46-річний житель села Репужинці також перерахував 7300 гривень невідомій особі, яка зламала його акаунт у соцмережі. Під приводом отриманих персональних даних невідома особа незаконно заволоділа 22 тисячами гривень.
Також учора 56-річна жителька села Грушівці під приводом розблокування онлайн-застосунку, перейшовши за посиланням, добровільно надала доступ до свого облікового запису «псевдобанкірам», які здійснили переказ на іншу картку понад 10 тисяч гривень.
53-річна жителька Сторожинця під приводом отримання фінансової допомоги, перейшла за фішинговим посиланням, після чого невідома особа заволоділа її 23 тисячами гривень.
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Загалом сума завданих збитків заявникам становить 165 тисяч гривень.
Тривають досудові розслідування.
Наші новини є у Facebook
Правоохоронці нагадують буковинцям про необхідність критично ставитися до спілкування з незнайомцями, особливо якщо це стосується грошей.
«Також радимо перевіряти інформацію про нарахування чи списання коштів з рахунків. Не переходьте за сумнівними посиланнями та надавайте персональні дані, до яких належать: термін дії банківської картки; PIN-код; слово-пароль; cvv2-код», - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами