Відтак співи, танці і музику поєднали з відомими буковинськими пам’ятками в мистецький відеопродукт «Tерра Буковина – мистецькі магніти». Про це розповідає кореспондент Медіа агентства АСС.
Дивіться нас на YouTube
Сьогодні, 7 грудня, у Чернівецькій обласній філармонії ім. Д. Гнатюка відбулася презентація проєкту «Терра Буковина – мистецькі магніти».
Так, за словами ініціаторів проєкту, їм вдалося поєднати унікальні туристичні природні, історичні, духовні магніти нашого краю з виконанням на їх фоні музичних і танцювальних композицій. Відзнятий матеріал став основою для окремих відеороликів, які й сформували проєкт «Терра Буковина – мистецькі магніти».
Зокрема, на представлених відео можна побачити колективи Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, які співають і танцюють, а оркестр виконує музичні твори на озері «Буковинське око», горі Томнатик, Смугарських водоспадах та Протятому камінні, скелі Кам’яна багачка та інших локаціях.
Як зазначили організатори проєкту, відеопродукт «Терра Буковина – мистецькі магніти» зможуть використовувати усіх охочі в пізнавальних цілях, а також туроператори для збільшення туристів на Буковині.
«Серед пріоритетних напрямків розвитку регіонів є розвиток внутрішнього туризму. Оскільки сьогодні світ потерпає від карантинних обмежень, актуальність розвитку внутрішнього туризму зростає. Тому наш проєкт створювався як допомога у розбудові туристичної інфраструктури Буковини. Завдяки таким проєктам ми зможемо досягти кращого глядача, слухача і туриста. Тому що нам є, що їм показати. Ми обрали три напрямки для нашого проєкту: природні, духовні та національні магніти нашого краю», - розповіла керівник проєкту Руслана Косар.
Дізнавайтесь інші новини Буковини.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами