У Чернівецькій області діяльність благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» Україна почалася з липня 2022 року по проєкту «Криза в Україні: регіональна гуманітарна допомога», пише Медіа агентство АСС.
Проєкт створено за підтримки SOS Children’s Villages Канада, які в перші дні повномасштабного вторгнення почали збір коштів для України. До них також долучились організації з Данії та Німеччини.
Отримуйте новини в Telegram
«Співпраця заради дітей – це найважливіше партнерство, яке змінює світ навколо. Проєкт діє у трьох напрямках щодо допомоги ВПО родинам із дітьми в 4 регіонах: Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська області. У «Пакунку малюка» є все необхідне для мами і малюка в перші місяці життя. Він надається жінкам ВПО, що зареєстровані в одній з областей проєкту, та мають малюка від 0 до 6 місяців. Вартість одного такого пакунка 27 000 гривень», - розповіла Анна Бабенко, національний проєктний координатор у Чернівецькій області.
У коробці є комбінезони на зиму і весну, термометр, розвивальний коврик, одяг, шампуні і креми, набори для годування тощо. До кожного пакунка йде паперовий додаток - який інформує маму про екологічне і свідоме використання товарів та правильну утилізацію товарів - одна з вимог донорів.
Загальна кількість по проєкту, що буде видана до березня 2023 р. у чотирьох областях – 700 штук. За 2022 р. видано 257 пакунків, з них 73 пакунки в Чернівецькій області.
«Коли почались вибухи, ми були у Києві. Швидко зібрали все необхідне і поїхали з міста. Рушили на Чернівці, бо звідси мій чоловік. Наша дівчинка Еліна народилась 24 серпня 2022 року - це наша маленька Україна. Така допомога дуже важлива і корисна. Важко з роботою, з проживанням, тому цей пакунок неабияк доречний. У такому віці дитині треба підгузків, одягу, їжі», - каже Устіна, переселенка з Києва.
«Сюди на Буковину ми переїхали з старшою донькою у червні, я вже тоді була на 5 місяці вагітності. Миколаїв був під обстрілами, нема було води, світла. Знали, що у Чернівцях безпечно. Через стреси у мене вагітність проходила складно, але потім все обійшлося. Про таку допомогу дізналась з телеграм-каналу, тут легка реєстрація, мінімум бюрократії. Зараз кожна мама з дитинкою потребує допомоги, маля швидко росте, і я рада, що мені подзвонили і сказали прийти за пакунком», - сказала Інна, переселенка Миколаєва.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами