Вимушені переселенці найперше збирали речі своїм улюбленцям, коли тікали від обстрілів. Зараз чотирилапі нагадують про рідний дім, а у тимчасовому прихистку усі чемні та організовані, пише Медіа агентство АСС.
Такса Лінда із родиною покинула Харків, коли рашистський літак почав скидати бомби на їхнє місто.
Отримуйте новини в Telegram
«Це наш член родини. Ми її в першу чергу зібрали. Валізку, рюкзак для неї, а потім вже свої речі почали пакувати», - каже Катерина, переселенка з Харкова.
Катерина із дітьми мешкає по сусідству з харків’янами зі своїми котом та мавпочкою Жориком. Його працівниця парку Фельдмана у Харкові забрала після бомбардувань.
«Почали бомбити. Ми наступного дня приїхали, вже все було розбомблено. І Жорик сидів, він в маленькій клітці був. І він бідненький забився, ті більш дорослі, а цей маленький», - розповідає Олена, переселенка з Харкова.
Куди податись, родина не знала. Та вже третій місяць у Чернівцях. Тварин із харківського парку вивезли до інших міст.
Наші новини є у Facebook
Коти пані Валентині з Дніпра дістались від синів Артема і Романа, які зараз захищають Україну від рашистів.
Від початку війни у гуртожитку політехнічного коледжу прихистили сотні переселенців.
«Більше 2 тисяч людей ми прийняли. Крім того, в нас було 20 собачок, котиків ми взагалі не рахували. Їх було в кожній кімнаті. Папуги, шиншилки, ну і мавпочка. Кожна кімната наповнена особистою історією родини. А їхні улюбленці – частинка рідного дому, куди усі мріють повернутись», - каже Людмила Фесик, директор Чернівецького політехнічного коледжу.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами