Минулого тижня Михайло Олексюк, в.о. начальника Чернівецького тролейбусного управління, повідомив, що із запровадженням валідаторів у тролейбусах виникли технічні проблеми. За його словами, на цих пристроях украй важко замінювати касету для друку чеків. Задля цього потрібно розбирати мало не весь валідатор. В умовах щоденної експлуатації, коли пристрій друкуватиме сотні квитків, а папір швидко закінчуватиметься, це вкрай незручно. Тож до Чернівців запросили фахівців із фірми-розробника, які повинні були вивчити ситуацію.
Розробники стаціонарних валідаторів та представники ЧТУ вже з'ясували, як вирішити цю проблему, повідомив у коментарі ІА АСС Володимир Середюк, заступник чернівецького міського голови.
"Там катастрофічної ситуації немає. Є деякі питання щодо конструктивних елементів, тобто розміщення самого принтера, який друкує чеки. Розробник зобов'язався усунути цю проблему, внести певні конструктивні зміни, щоб пристрій не жував папір і щоб легше було його вирівнювати. Також в окремих пристроях замінили запобіжники, які згоріли. Щодо цього розробники теж дійшли згоди з ЧТУ, як правильно підключати. Якихось надто серйозних проблем з встановленням валідаторів не було. Робота йде, дедлайни виставлені, тому всі працюють", - зазначив Володимир Середюк.
Дедлайн для встановлення валідаторів - 1 березня.
Водночас, у програмі Суть Речей на Радіо 10 Володимир Середюк наголосив, що наразі за стаціонарні валідатори не заплачено нічого.
"Підприємство працює без авансу. І, згідно з умовами договору, розрахунок здійснюється тільки після прийняття всіх валідаторів, їхнього налаштування і впровадження", - сказав Середюк.
Наразі Чернівецькому тролейбусному управлінню передали 67 стаціонарних валідаторів, над встановленням яких працюють фахівці.
Читайте також: Транспортні картки у Чернівцях: як працюватимуть та де купити
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами