Старше покоління вірило, якщо незаміжня дівчина чи холостий хлопець не братимуть участі в поминальному обіді, доля на них розлютиться, удача відвернеться, і доведеться сидіти одиноким до наступного року, пише gazeta.ua
Для поліпшення матеріального становища і здоров'я, господині здавна омивали ікони джерельною водою, яку не виливали, а зберігали до свята. Вранці на Провідну неділю все сімейство вмивалося цією водою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Радониця 2018: що категорично не можна робити в поминальні дні
Старші завжди вмивали спочатку молодших домочадців, а потім себе. Вважалося, що водиця з ікон здатна зміцнити здоров'я і поправити фінансове становище.
Люди також вірили, що довге і щасливе життя їм могли дарувати молитви, прочитані вранці на Провідну неділю. Причому молитви повинні бути звернені не тільки до Господа, але і до своїх померлих родичів, які на тому світі попросять за своїх рідних.
Починаючи з Фоминої неділі в Православної Церкви після тривалої перерви поновлюються вінчання. За часів Київської Русі саме на цей день, який тоді називали Червоною гіркою, доводилося найбільше весіль.
Но в последнее время основная часть новостных источников подает искаженную информацию, поэтому приходится перебирать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам выбирать только качестенные новостные источники СМИ чтоб не остаться обманутым.
Кстати, совсем недавно прочитал Важную новость, которая относится к каждому из нас: https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/zarplata-voennym-v-ukraine.html