Зокрема, 33-річна жителька села Рідківці, бажаючи отримати соціальну грошову допомогу, через один із месенджерів перейшла за надісланим фішинговим посиланням. Після цього жінка поетапно виконала усі дії, які їй пропонувалися та ввела реквізити своєї банківської картки. У результаті з її рахунку було знято 13 тисяч гривень, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
За аналогічною схемою шахрай виманив гроші ще в однієї жительки села Рідківці: 36-річна буковинка позбулася 7 тисяч гривень.
З рахунку 35-річної жительки села Чорногузи невідома особа, використовуючи електронно-обчислювальну техніку, перерахувала 45 тисяч гривень.
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Наразі проводяться досудові розслідування.
Наші новини є у Facebook
Правоохоронці нагадують буковинцям про те, що не потрібно переходити за сумнівними посиланнями та розголошувати свої персональні дані, до яких належать:
- термін дії банківської картки;
- PIN-код;
- слово-пароль;
- cvv2-код.
Також громадяни повинні пам’ятати, що довіряти інформації про соціальні виплати варто тільки з офіційних сайтів відповідних установ і організацій.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами