Розриті мережі, нестерпний сморід та пилюка стовпом – із такими умовами проживання набридло миритись мешканцям чернівецького мікрорайону «Гарячий Урбан». Кажуть, вони – частина міста, район розбудовується багатоповерхівками та приватним будинками, люди час від часу намагаються наводити лад власними силами, утім терпіти далі - несила. Із комунальними проблемами запросили ознайомитись чиновників міської ради.
Вже рік розриті ями, порослі бур’янами та відкриті мережі. Від споглядання таких пейзажів жителям Гарячого Урбану увірвався терпець.
Серафима Турецька, мешканка: Там по-моему, газовая труба стоит, их там много, и так все стоит.
Сільвія Якимчук, мешканка: Питається, навіщо вони в минулому році розрили ями і так все лишили? Діти падають, вода затопляє, ми стрічки поклали.
А поблизу новозбудованих і тих, які ще зводяться багатоповерхівок – каналізаційні труби, які б мали підвести до нового колектора. Через його відсутність, мешканці району кажуть: щодня потерпають від страшенного смороду.
Сільвія Якимчук, мешканка: Це неможливо жити тут і рано встати, це як туалет коло хати, і увесь цей мікрорайон у запаху, душиться!!!
Також нарікають: вже роки сподіваються на зведення ще одного колектора біля річки Прут. Та замість цього показують сотні відписок на свої звернення до різних інстанцій.
Сільва Якимчук, мешканка: Обличчя міняються. А система залишається. Люди добрі, все гірше і гірше.
Власники приватних будинків намагаються дещо робити власними силами. Утім, привести до ладу усе – не можуть. Життя у начебто престижному мікрорайоні ускладнило й будівництво багатоповерхівок. Жителі бідкаються: вантажівки залишають за собою купи пилюки. Пересвідчитись в усьому запросили чиновників. Ті прокладання каналізаційного колектора пообіцяли завершити за два тижні. Затримка виникла через брак труб.
Георгій Леотній, заступник міського голови: Щодо прокладки колектора залишилось метрів 150, не було матеріалу самих труб, нині десь 50 відсотків труб є в наявності.
Розриті ями пан Леонтій назва недбальством, мовляв, їх нескладно буде зарити або закрити плитами. Допомогти чиновники пообіцяли і з поливом дороги.
Георгій Леонтій, заступник міського голови: Я вважаю, що в першу чергу будівельна компанія має вирішити, заключити із МіськШЕП угоду про полив цієї вулиці, де пилюка стоїть стовпом і вирішити.
Зустрітись та перевірити роботу домовились на цьому ж місці за два тижні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами