Сторони домовилися про проведення навчання вчителів України по використанню цифрових освітніх інструментів в рамках програми Нова українська школа. Також серед спільних завдань – організація і проведення семінарів, тренінгів і тематичних досліджень для впровадження стандартів інклюзивності в освітній сфері, ідеться на офіційній сторінці Фонду Порошенка на Фейсбук.
За словами Марини Порошенко, «сучасні цифрові технології відкривають широкі перспективи для покращення якості й доступності освіти для осіб з особливими освітніми потребами, сприяючи рівному доступу до інформації та навчальних послуг, повноцінній інтеграції в соціум. І це відповідає положенням основного міжнародного документа у сфері запровадження інклюзивної освіти – Саламанської декларації».
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що «наріжний камінь Нової української школи – створення відкритого інклюзивного середовища, в якому кожна дитина матиме повний спектр можливостей для розкриття власного таланту. Наразі у закладах освіти в інклюзивних класах і групах уже навчається майже 15 тисяч дітей з особливими освітніми потребами. Наше завдання – створити для них відповідні умови, а повноцінно це можна забезпечити лише за ефективного використання цифрових технологій».
Директор Google Україна Дмитро Шоломко зазначив, що «однією з головних цінностей Google є рівність можливостей для кожного. Особлива увага приділяється питанням інклюзії та доступності, що має своє відображення і в наших цифрових інструментах. Тому ми раді ділитися експертизою із впровадження цифрових інклюзивних стандартів в освіті і сподіваємось, що можливість співпраці з Міністерством освіти і науки України та Фондом Порошенка дозволить досягти дійсно значимих та масштабних результатів».
Нагадаємо, перший у Чернівцях Інклюзивно-ресурсний центр знаходиться на вулиці Міцкевича,5.
Читати ще: У Заставні відкрили інклюзивно-ресурсний центр.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами