Крім того, військовим священникам-капеланам мають надаватися відповідні гарантії та соціальний захист, пише ІА АСС з посиланням на Факти.
Про це Юлія Лапутіна заявила під час зустрічі із головою Синодального управління військового духовенства ПЦУ Високопреосвященним Іоаном, митрополитом Черкаським і Чигиринським та заступником голови Синодального управління військового духовенства по роботі з ветеранами, волонтерами ООС та їхніми сім’ями протоієреєм Дмитром Караном.
Читайте також: У боротьбі за Батьківщину неможливо втомитись, - отець Василь Гасинець (ВІДЕО)
Високопреосвященний Іоан зазначив, що нині у ПЦУ понад півтисячі військових капеланів, які пройшовши війну продовжують служити в єпархіях та допомагати ветеранам повернутися до життя в родинах та громаді.
«Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні. Щоденно вони зміцнювали їхній моральний дух, підтримували віру. Держава, суспільство, капелани – партнери у зміцненні національної єдності та захисту України», – зазначила Юлія Лапутіна.
Під час зустрічі також обговорили детальний план співпраці з представників територіальних відділів Мінветеранів та регіональних єпархій.
Він спрямований на вирішення проблем ветеранів та родин загиблих захисників України, розвиток взаємодії з питань психологічної та соціальної реабілітації.
Отримуйте новини в Telegram
Також домовилися залучити представника ПЦУ до оперативного штабу Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії Covid-19.
Варто зазначити, 22 січня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт Про службу військового капеланства із реєстраційним номером 4626, який надасть військовим капеланам статус військовослужбовців.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами