Допомагають також і цивільним - воду, медикаменти та речі першої потреби волонтери фонду намагаються доставити швидко та злагоджено до місць, де це необхідно просто зараз. Розбір завалів після обстрілів, допомога біженцям та постраждалим і навіть порятунок тварин – це невеликий список виконаних робіт фондом.
Маркери репутації Благодійного фонду «АзовСталь» – це звітність, публічність та відгуки людей. До лав фонду постійно вливаються соратники - однодумці, які об'єднані спільною національною ідеєю - якнайшвидшою перемогою над агресором, бажанням допомагати.
«Довіра до благодійності в Україні — це дуже тендітний механізм, який постійно треба зміцнювати. На противагу цьому будь-який скандал чи шахрайство відкидає благодійність назад та зароджує неправильні стереотипи навколо організацій.
Якби українці більше знали про роботу фондів та їхню перевірку, формувати довіру було б легше.
У нашій країні довіра людей до благодійних організацій останнім часом трохи зросла. Зрозуміло, де є довіра, одразу з'являються люди, які бажають використати цю довіру. Таких шахраїв почали затримувати відповідні органи, проте новини на цю тему відразу породжують додатковий страх щодо неналежного використання коштів усіма фондами.
Але є вихід: перевіряти на прозорість організації, якою допомагаєш. Перевірка фонду – це звичайно деякі зусилля, тому легше за інерцією сказати, що ти не довіряєш, ніж піти і перевірити, як працює фонд.
Благодійний фонд «АзовСталь» - публічний фонд. Вся діяльність фонду на увазі. Волонтери ведуть постійну роботу в міру своїх сил та можливостей, у тому числі й фінансових», - повідомляють в організації.
Двері фонду завжди широко відчинені для всіх охочих, тут раді всім, хто виявив бажання стати волонтером.
Зараз організація налічує близько 200 волонтерів із різних точок світу та України. Фонд представлений у Польщі, Естонії, Австрії, Німеччині, Угорщині, Словаччині, Швейцарії, Англії, Ізраїлі. Також є представництва у різних регіонах України.
Волонтери фонду неодноразово виїжджали та продовжують виїжджати у місця, де люди постраждали від навали російських окупантів. Це, зокрема, Миколаївщина, Харківщина, Херсонщина, Бахмут, Запоріжжя. Волонтери виїжджали і на місця після трагедії на Каховській ГЕС. У районі надання гуманітарної допомоги потрапила під обстріл команда волонтерів фонду, обійшлося без людських жертв, але сильно пошкоджено склад, на якому сортувалася гуманітарна допомога для людей.
В організації переконані: будь-який внесок, навіть найменший – наближає нашу перемогу над російськими окупантами:
«Багато хто думає: як допоможуть мої 1-5-10-20-50 або 100 грн, який сенс у такому мізерному внеску? І не роблять його. Чи це справді так і мають вагу лише великі суми? Однозначно ні. Кожен благодійний внесок має значення. Це вже підтверджено під час війни. Поодинокі п'ять гривень – це лише п'ять гривень, за які нічого не купити. А ось п'ять гривень пожертв від ста осіб – це п'ятсот, і цінність того, що можна придбати за них, набагато вища»
Партнерська публікація
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами