Водночас серед російськомовних та двомовних українську мову стали частіше використовувати 45% українців, зокрема 18% — постійно, а 17% — часто.
Також під час повномасштабної війни зросла кількість людей, які ідентифікують себе як громадяни України. Якщо ще у 2021 році таких було 76%, то зараз — 94%.
Його проводили серед дорослого населення України в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний зв'язок. Результати відповідають даним Державної служби статистики України.
Для проведення комплексного дослідження здійснили три окремі етапи:
- кількісне опитування методом телефонних інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Загалом опитали 1000 респондентів. Вибірка випадкова, репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Похибка не перевищує 3,1%. Терміни проведення: 6-7 лютого 2023 року;
- інтернет-опитування на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів, використовуючи платформу Rating Online. Загалом опитали 600 респондентів. Похибка не перевищує 4%. Терміни проведення: 10-13 лютого 2023 року;
- фокус-групове дослідження з проведенням трьох онлайн фокус-групових дискусій з респондентами з 23 міст і містечок України. У цьому етапі брали участь 26 респондентів. Терміни проведення: 4-5 лютого 2023 року.
Новини Медіа агентства АСС є у Viber
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами