Через перезавантаження пасажирами у Чернівецького тролейбуса вилетіло скло, загалом ще 5 тролейбусів за учорашній день мали поламки через те, що кількість пасажирів була набагато вищою за норму. Як працює Чернівецьке тролейбусне під час страйку перевізників, ІА АСС розповів в.о. директора ЧТУ Микола Олексюк.
"За 17 травня 6 наших тролейбусів мали поламки через перевантаження. Крім розбитого скла, у тролейбусах було пошкоджено дверний механізм. Водії одразу телефонували в тролейбусне управління,за 20-30 хвилин тролейбуси ремонтували і вони знову виїжджали на рейси", - каже М. Олексюк
Чиновник також назвав інші причини затримки рейсів, які були 17 травня - це обрив електролінії на Проспекті та декілька ДТП. Здебільшого у водіїв - настрій бойовий, зазначає Михайло Олексюк. Водії самі телефонують з проханням швидше випускати тролейбуси на рейси через перезавантаженість.
Тим часом, чернівчани скаржаться на переповненість у громадському транспорті та виставляють світлини із чергами на зупинках. Особливо складно потрапити у тролейбус, кажуть, у години пік.
Фото: СтопхамБуковина
Та чимало чернівчан дописують у соцмережах, що не бажають іти на шантаж перевізників. Люди радять діставатись до місця призначення пішки та продовжують самоорганізовуватись.
Наприклад, у соцмережах пишуть, коли і з якого місця виїжджають, щоб підвозити пасажирів.
Представниця виконавчого комітету міської ради Наталія Фрунзе навіть встановила на своїй автівці надпис : "Підвезу попутно". Те саме зробив і її чоловік - волонтер Анатолій Гуцул.
Щодня із мікрорайону Роша подружжя безкоштовно підвозить пасажирів.
Фото: Наталії Фрунзе
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами