Про це у програмі «Суть Речей» на Радіо 10 розповів начальник управління контролю за благоустроєм міста, Сергій Обшанський
Сергій Обшанський: вже 25 липня працівники управління плідно почали працювати у даному напрямку. На сьогодні звільнено від стихійної торгівлі, на 100% - це вулиця Степана Бандери, зупинка громадського транспорту, біля пам’ятника Емінеску, 28 червня, перехрестя Університетської - Богдан Хмельницького, там також була стихійна торгівля і вулиця Шкільна. Тобто центр повністю підконтрольний. Якщо беремо великий стихійний ринок на вулиці Ентузіастів – Головна. То у денний час цього ринку не існує. А ввечері вже долучаються патрульні, які допомагають боротися з таким явищем, як стихійна торгівля. Враховуючи те, що зараз літо, то 4 чоловіки у нас зараз у відпустці, тому всі дислокації стихійної торгівлі, які залишилися, це Гравітон, вулиця Героїв Майдану, Комарова, Загула, вони поки нами не опрацьовуються. Але щойно весь посадовий склад почне працювати, то всі будуть залучені до боротьби з цим явищем. Щодо проспекту Незалежності, то я вважаю, що спочатку треба його відремонтувати, а потім визначатися, що робити з тими громадянами, які хочуть заробити копійчину, може ми запропонуємо їм щось, щоб вирішити це питання.
Людмила Григорчук: Можливо ринок невеличкий зробити?
Сергій Обшанський: Можливо, або запропонуємо людям перейти на ринки, які вже є. у нас їх 23. Їх достатньо. Проспект наразі непарна сторона звільнена від стихійної торгівлі. Тепер люди торгують на парній стороні, де Пан Жопан.
Читайте також: "Стою тут, бо більше покупців" - продавці стихійного ринку Чернівців
Людмила Григорчук: Я досі впевнена, що боротьбу з стихійною торгівлею треба починати з покупців.
Сергій Обшанський: Управління створено якраз для того, щоб запобігти адмінправопорушенням, то якщо взяти ринок на Ентузіастів, то директор ринку «Головний» продовжив робочий час на ринку до 20 години у літній час. Щоб люди могли купувати до самого вечора. Якщо буде потреба, то довше ринок працюватиме і в зимовий час. І я зауважую на тому, що ми не проти, щоб люди приїжджали і торгували в Чернівцях сільськогосподарською продукцією домашньою, ми за, бо вона корисна і домашня, але треба це робити на ринках, де є лабораторії, які можуть перевірити якість всіх цих продуктів. Щоб не було як з кавунами, які виявили на ринках, з нітратами.
Людмила Григорчук: З 5 серпня стало більше продавців на ринках?
Сергій Обшанський: Кажуть, що Обшанський ганяє дідусів і бабусь, то от якраз ці дідусі чи бабусі, які приїхали з пучком петрушки і 5 кг картоплі, то вони якраз задоволені, що вони на ринку, де платять за погонний метр від 5 до 20 грн. І взагалі міський голова пропонує дозволити цим людям, які приїжджають з сіл старенькі, щоб вони взагалі нічого не платили. Це ще ми обдумаємо, обговоримо, як це правильно зробити.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами