Недостачу грошей на зарплати працівникам парку «Жовтневого» він має перекрити від співпраці з підприємцями. Про це у програмі Суть Речей на Радіо 10 розповів директор парку Юрій Воронка, пише ІА АСС.
Парк «Жовтневий» - це найбільший парк у місті Чернівці. Його територія – 63,5 гектари. Як розповів Воронка, для догляду за цією територією у штаті передбачений 21 працівник, включно з адміністративним персоналом. У парку працюють 7 двірників та 7 озеленювачів.
«Якщо у парку Центральному на 16 гектарів 16 двірників, то у нас на 63 гектари – 7 двірників. Є проблеми з персоналом. У нас лінійні працівники отримують на руки 4,5 тисячі гривень. За таку зарплату місцеві відовляються працювати, тому в нас у період карантину, коли було скасоване міжміське сполучення, 60-70% персоналу просто сиділи по селах і не могли дістатися до роботи. Зараз у червону зону включили Кіцмань і у нас троє працівників також випадають з робочого процесу», - розповів Юрій Воронка.
За словами Юрія Воронки, парки у Чернівцях фінансуються за остаточним принципом.
«Тобто що там у бюджеті залишається, те вже на парки і кидають. Торік парк подавав місту розрахунок на утримання – 3,7 мільйона гривень, а отримав 2,4. І зараз цих грошей 2,4 мільйони вистачає лише на те, щоб заплатити заробітну платню працівникам і ще 30% парк має залучити від співпраці з підприємцями для того, щоб перекрити недостачу по заробітній платі працівників», - каже Юрій Воронка.
Відповідно говорити про хоча б якийсь розвиток парку дуже важко. Адже цьогоріч через карантин всі підприємці, з якими у парку є договори про співпрацю, з березня по червень не працювали. У парку не знають як буде далі, якщо розпочнеться друга хвиля коронавірусу, то «Жовтневий» не зможе отримати ті гроші від співпраці з підприємцями, які заклало місто, зазначив директор парку.
Читайте також: Аварійні атракціони: у парку «Жовтневий» ніяк не демонтують каруселі, що давно вийшли з ладу
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами