Запровадження електронного журналу та електронного щоденника у школі – це, у першу чергу, крок до прозорості, який сприятиме формуванню самоорганізації та відповідальності дитини. Про це у програмі Суть Речей на Радіо 10 розповіла заступниця директорки гімназії №5, депутатка міської ради Галина Абрам'юк, пише ІА АСС.
«Батьки чітко бачать рядочок своєї дитини в електронному журналі: був, чи не був на уроці, дистанційне, чи очне навчання, це немає значення. Яка тема сьогодні розглядалася на уроці, яке домашнє завдання і на скільки балів працювала дитина. Ми вже давно не вживаємо слово «оцінка». Ми не оцінюємо дітей, це неправильно. Кожна дитина приходить у світ хорошою, індивідуальною, а її робота на уроці – сьогодні вона працює на 12 балів, завтра працює на 1 бал, нічого тут страшного немає. Головне, щоб дитина, зрозумівши, що працюючи на 12, а потім на 1, вона завжди матиме можливість все ж таки рухатися вперед до вищого», - каже Галина Абрам’юк.
Отримуйте новини в Telegram
Вона додала, що електронний журнал це крок назустріч прозорості.
«Для мене це ще таке убезпечення від маніпуляцій та закидів, що комусь вищий поставили бал, а комусь нижчий. Ні, будь ласка, все відкрито, все перед вами. І діти бачать себе, і батьки дітей. І вчитель таким чином демонструє неупередженість та об’єктивність», - додала освітянка.
Читайте також: «Шукаємо оптимальний варіант»: депутатка Чернівецької міськради про безкоштовні сніданки у школах
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами