Його завдання – координація протиепідемічних заходів, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради.
Отримуйте новини в Telegram
До складу Оперативного штабу, зокрема, увійшли Галина Бовкун, заступниця начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, та Ірина Вострікова, головний спеціаліст управління охорони здоров’я.
«Останній спалах холери в Україні зареєстрований в 2011 році в Маріуполі. Тоді було виявлено 33 випадки захворювання на холеру та 24 випадки вібріоносійства. Сьогодні, у зв’язку з війною, масовими руйнуваннями інфраструктури та відсутністю в деяких містах доступу до чистої питної води, збільшується ризик поширення цього інфекційного захворювання.
Епідемічна ситуація з холери у Чернівцях залишається благополучною. Проте з метою забезпечення готовності закладів охорони здоров’я до виявлення так званої «завізної» холери, було створено оперативний штаб та прописано маршрут пацієнтів з підозрою на хворобу, - каже Ірина Вострікова. – Хочу наголосити: це – дії на упередження «заносу» холери на територію Буковини».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами