«Я також запропонувала Іллі Васильовичу Кошурбі, завідувачу відділення неонатального догляду, надати вичерпну доповідну записку про те, що саме не відповідає у цих апаратах їхнім очікуванням. Ми цю доповідну записку передали постачальнику, щоб вони роз’яснили нам, чи насправді це відповідає дійсності. Також попросили постачальника надати нам інформацію про те, куди саме постачалися аналогічні апарати ШВЛ, у які ще заклади по всіх регіонах, щоб ми розуміли, де ще вони використовуються.
Наразі ми очікуємо на відповідь від постачальника. Маємо порівняльну таблицю з технічними завданнями апаратів ШВЛ, які ми придбали, і з технічними завданнями апаратів AVEA, на які очікував перинатальний центр, для того, щоб зрозуміти, де насправді є відмінність і де насправді, відповідно, є проблеми. Постачальник абсолютно спроможний, ніхто нічого не опечатував поки ми не знайдемо істину останньої інстанції, тому що істина не тільки в тому, що вони непридатні, а істина в тому, що ці апарати не AVEA, які може постачати тільки одна фірма і на які розраховував перинатальний центр», - каже Наталія Гусак.
Заступниця голови ОДА також розповіла, що наразі фахівці з'ясовують, чи насправді придбані апарати ШВЛ не підходять для неонатальної допомоги.
«Постачальник по специфікації показує, що основна вимога – це постачання кисню від 300 грамів. Основне, що нас цікавить, чи воно абсолютно підходить. Але поки ми офіційно не будемо мати юридичного підвердження цього, ми не будемо нікого переконувати. Також не збираємося надалі користуватися старою схемою закупівлі, коли закупівля визначається тільки для одного апарату і тільки для однієї фірми», - додала Наталія Гусак.
Читайте також: Буковина отримала 15 апаратів штучної вентиляції легень
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами