Марина Кирилюк, Голова громадської організації "Центр реформ та розвитку - Чернівці":
"Скасування Єдиного податку однозначно є викликом для міського бюджету. Але без такого рішення не можна було обійтися, оскільки зі зрозумілих та вимушених причин більшість підприємців нині сидять удома і не працюють. Вони зазнають збитків і не мають звідки платити податки.
Проте, про прийняття цього рішення дуже довго думали - аж два тижні. І таким чином підприємці змушені будуть платити за квітень, протягом якого вони теж не працювали.
Раніше ми говорили за диференційний підхід і визначення конкретних правил. У міській раді цього не зробили. Це теж погано, тому що є бізнес який працює. Особливо, пов'язаний із харчовими продуктами.
Так, вони не отримують зараз наддоходів, але водночас працюють і могли би сплачувати податки. А це наповнення бюджету, з якого ми зараз направляємо кошти, зокрема й на медицину.
Загалом же Фінансове управління, депутати та небайдужі чернівчани повинні думати над альтернативними шляхами надходжень та збільшення дохідної частини.
До прикладу, продаж комунального майна, яке перебуває в оренді. Це дозволило б компенсувати катастрофічне зменшення надходження до бюджетів".
Читайте також: Приватних підприємців у Чернівцях звільнили від Єдиного податку
Читайте наші новини в Instagram
Від редакції:
Підтримайте якісну журналістику!
Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.
Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами