І їхня кількість ще зростає, розповіли журналістам представники ГМ ОПОРА. Це не зовсім добре, звітують експерти, адже чимало старих політбрендів ховаються тепер під новими гаслами. Це і комуністи та регіонали, зокрема. Обмаль партій мають стабільний електорат
Також, підсумовують опорівці, рівень довіри до політичних партій знижується. Назви партій та лідери часто змінюються, ідеологічних партій тепер нема, є лише політпроекти і це негативно, запевняють в ОПОРІ.
Найбільше громадських приймалень в Чернівецькій області мають партії «Батьківщина», «Солідарність» та «Народний Фронт».
А от знайти Опозиційний блок, Радикальну партію чи Самопоміч буковинцям важко. Де їхні осередки – невідомо, опорівці припускають, можливо партіям не вистачає коштів винаймати приміщення.
Сьогодні в Чернівцях проходить інформаційний форум: “Стандарти та досвід роботи парламентських партій. Чернівецька область”. Експерти презентовали Всеукраїнську карту контактів приймалень парламентських партій та 198 депутатів, обраних за мажоритарними округами та представлена аналітика щодо ситуації з приймальнями партій та депутатів як по Україні, так і конкретно у Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами