У Чернівецькій області з початку року працевлаштувалися 27 іноземних громадян. Більшість іноземців прибули з Румунії – 15 осіб, Туреччини – 4 осіб, Італії – 3 осіб. Також з Індії, Ізраїлю, Польщі, Азербайджану та Республіки Кот-Д'Івуар.
Про це пише ІА АСС з посиланням на Чернівецький обласний центр зайнятості.
«На період карантину служба зайнятості не припиняла прийом документів для надання дозволів на працевлаштування іноземців. За цей час роботодавці звернулися за дозволами для 13 фахівців іноземних країн. Більшість звернень роботодавців подали для працевлаштування іноземців на керівні посади», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Читайте також: Легалізація трудової міграції в Італії: детальне пояснення
На Буковині іноземці працюють генеральним, комерційним, фінансовим та виконавчими директорами підприємств, також програмістами, завідувачами господарства, механіками, операторами устаткування з переробки деревини.
У 2019 році обласна служба зайнятості видала дозволи на працевлаштування 84 іноземців, у 2018 році - 78 дозволів.
Довідково. Згідно чинного законодавства, для працевлаштування іноземця, роботодавець має отримати дозвіл на його працевлаштування, який видає служба зайнятості. Необхідно подати заяву, копію паспорта іноземця з перекладом, кольорову фотокартку та проєкт трудового контракту. Роботодавець має встановити іноземцю заробітну плату не менше 5 мінімальних заробітних плат для іноземних найманих працівників у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах та 10 мінімальних заробітних плат для всіх інших категорій найманих працівників.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами