Більшість громадяни Румунії – 30 осіб, Туреччини – 17 осіб, Таджикистану – 12 осіб, Італії – 5 осіб. Також дозволи отримали іноземці з Індії, Ізраїлю, Польщі, Білорусії, Болгарії, Греції, Великобританії та США.
«На Буковині громадяни інших країн працюють на підприємствах неспеціалізованої оптової торгівлі, лісопильному та стругальному виробництві, здійснюють торгівлю автомобілями, надають послуги у закладах харчування. На час карантину служба зайнятості не припиняла прийом документів для надання дозволів на працевлаштування іноземців. У минулому році служба зайнятості видала 61 дозвіл на працевлаштування та продовжила дію 23. Більшість звернень роботодавці подали для працевлаштування іноземців на керівні посади», - розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
На Буковині іноземці працюють генеральним та виконавчими директорами підприємств, також програмістами, завідувачами господарства, консультантами з маркетингу, директорами мовних центрів, операторами устаткування з переробки деревини, кухарями.
Читайте також: На Буковині кількість вакансій зменшилася на 32%: що пропонують роботодавці
У 2019 році обласна служба зайнятості видала дозволи на працевлаштування 84 іноземців, у 2018 році – 78.
Довідково.
Згідно з чинним законодавством, для працевлаштування іноземця, роботодавець має отримати дозвіл на його працевлаштування у службі зайнятості. Для іноземців, які є засновниками підприємств, установ та організацій дозвіл видається на 3 роки, для найманих працівників - на 1 рік.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами