«Очевидно, що ми не залишимо вчителів напризволяще, також поводитиметься підвищення кваліфікації. Зараз для нас надзвичайно важливо отримати зворотній зв‘язок від педагогів і дещо переглянути перелік рекомендованого для закупівлі обладнання», — сказала Гриневич.
За словами міністерки, у 2019-му Міністерство освіти намагатиметься раніше спрямувати гроші в регіони, аби їх швидше використовували на потрібні закупівлі для школи.
Водночас тренери з Нової української школи зауважили, що в перший рік роботи Нової української школи на місцях було багато невизначеності щодо того, на що витрачати виділені гроші.
Раніше міністерка освіти пояснила, що входить до нового освітнього простору: столи та парти, дошки, стенди, настільні ігри, полички для зберігання робіт дітей, куточок для дослідів, килим для сидіння, крісла-пуфи, бібліотека та стіл, стілець, комп'ютер, шафи для вчителя.
Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.
Читати ще: Місцеві ради використали лише 50-75% коштів, виділених урядом на переоснащення шкіл
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами