Реалізація проекту була спрямована насамперед на жителів Магальської та Острицької об’єднаних територіальних громад у Чернівецькій області, основною особливістю яких є об'єднання сіл із переважаючим українським і румунським населенням, при якому більшість населення тут складають представники етнонаціональних меншин, а представники титульної нації є етнічною меншиною у складі ОТГ.
Занять було багато, каже Олена Танасійчук, президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи».
"Люди не могли приділяти багато часу навчанню. Хтось приходив після роботи, хто після городу. Максимум 2,5-3 години в день. Тому весь курс був розбитий на короткотривалі заняття. Вчилися писати петиції, зокрема. Це були передусім практичні заняття. Основний акцент зміщений на практику. Люди намагалися домовлятися одне з одним, спілкуватися з владою, навіть прес-реліз складати й інтерв'ю писати. Більше 80 людей прийшли тренінги у двох ОТГ. За результатами тренінгу було видано методичний посібник із рекомендаціями для інших людей, які схочуть провести схожий проект із громадянською освітою" - зазначає Олена Танасійчук.
Проект реалізується БФ "Суспільні ресурси та ініціативи" за підтримки DVV International Ukraine в рамках проекту "Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі" у партнерстві з Українською асоціацією освіти дорослих за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Водночас проект є продовженням діяльності з освіти дорослих в рамках роботи Відкритого університету для дорослих у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Івасюка.
Нагадаємо, в Остриці та Магалі розповіли про видатних односельців.
Читати ще: Механізми контролю діяльності влади розробляли на Буковині.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами