В програмі «Суть Речей» Народний депутат України Григорій Тіміш заявив, що нинішній парламент викликає повагу своїми проєвропейськими спрямуваннями
Григорій Тіміш: Сказати, що я дуже задоволений тим, що зараз там відбувається в стінах Верховної ради, я би сказав, що ні. Хоча зазначу, що цей парламент увійде в історію, як один з найефективніших парламентів, у плані прийняття позитивних законів, позитивних рішень і взагалі по кількості законопроектів проєвропейського спрямування нелобіського характеру, це увійде в історію. Скоро будемо святкувати 25 річницю Незалежності України, повірте мені, цей парламент заслуговує на увагу хоча би за це. І за повагу також. У стінах парламенту відбувається і діалог, і різні такі погані, скажемо так, некоректні речі. Скажем так, якби забрати популізм і лобіські підхід до питань, то фактично цей став би найкращим парламентом у світі.
Людмила Григорчук: Ви ще маєте час, щоб цього досягнути, я думаю
Григорій Тіміш: Я думаю, що встигнемо.
Людмила Григорчук: Робота, я так розумію, рухається. Десь краще, десь гірше, але як ви відчуваєте, щось змогли вже зробити? Можете сказати от нарешті, ура, я це домігся, це зробив, оце вже мій плюс
Григорій Тіміш: Я, якщо чесно, то задоволений тим, що законопроекти, які є моєю власною ініціативою, ініціативою моїх колег, однодумців, то 6 законів стали законами, законопроекти стали нормами, вже вони є діючими законами. У мене відчувається дуже приємний діалог, приємне спілкування на окрузі. Я так, як і обіцяв під час передвиборчої компанії, що буду дуже часто знаходитися на окрузі, це я роблю. У мене працюють громадські приймальні і я отримую масу задоволення від спілкування з людьми. Повірте, іноді достатньо приїхати в якесь село, куди навіть газети не доходять. Повірте, поспілкуватися з людьми, побачити правду, це така своєрідна натуралізація процесу, спілкування, діалог між депутатом і відповідно людьми, які проживають на території Буковини.
Людмила Григорчук: А з чим звертаються, що люди кажуть, що просять?
Григорій Тіміш: В основному, це соціальне питання. Здебільшого соціального характеру. Це і пенсія, і зарплатня. Багато питань, мені приємно, що цікавляться люди саме подіями на Сході, переживають за це, хвилюються. Всі хочуть, щоб настав мир і щоби ми дійсно не переживали за це. Є інші питання. Багато людей, які скажемо так, з освітою, вони також переживають за соціальну інфраструктуру свого населеного пункту, переживають що дасть ця децентралізація. Чи дасть вона позитивний поштовх чи, не дай Бог, стануться негативні моменти. Тому що всі бояться змін, коли щось змінюється. Бояться за зміни, за реформи, не завжди воно виходить так, як воно має статися.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами