Як повідомляє МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області, учора, 7 серпня, до поліції звернулася 38-річна чернівчанка та розповіла, що при здійсненні покупки дитячих товарів через мережу Інтернет, у неї було знято з рахунку 22 тисячі гривень. Але куплений товар жінка не отримала.
Аналогічну схему використав шахрай проти 42-річної жительки села Мамаївці, яка через мережу Інтернет купувала двигун до автомобіля, перерахувала продавцю 14 тисяч гривень, але товар не отримала.
35-річний житель села Карапчів позбувся 20 тисяч гривень внаслідок незаконної купівлі котла на одній із торгівельних платформ. Потенційний продавець дізнався персональні дані заявника та зняв з його карткового рахунку кошти.
У двох заявників, 31-річної жительки селища Глибока та 45-річного жителя Сторожинця невідомі особи за рекламні послуги в соцмережах списали кошти з рахунків у сумі понад 11 тисяч гривень.
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі проводяться досудове розслідування.
Читайте також: Шахрайство – найпоширеніший вид злочинів на Буковині
Правоохоронці нагадують буковинцям про необхідність перевіряти інформацію про нарахування чи списання коштів з рахунків. Також громадянам не потрібно переходити за сумнівними посиланнями, здійснювати передоплати за товари та послуги чи надавати свої персональні дані, до яких належать:
- термін дії банківської картки;
- PIN-код;
- слово-пароль;
- cvv2-код.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами