Зокрема, у 50-річної чернівчанки шахрай у соцмережі під приводом оформлення спадщини від родича, який помер у Туреччині, попросив жінку надіслати кошти. Вона особисто перерахувала незнайомцю на банківську картку 20 тисяч гривень, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Цього ж дня 26-річна місцева жителька під приводом надання фінансової допомоги подрузі, особисто перерахувала незнайомцю 3 тисячі гривень.
40-річна чернівчанка також перерахувала 7300 гривень невідомій особі, яка зламала її акаунт у соцмережі.
З аналогічним повідомленням до поліції звернулася 46-річна жителька села Великий Кучурів, яка повідомила, що невідома особа заволоділа її грошима у сумі 9200 гривень.
Також учора 56-річна жителька міста Кіцмань, перейшовши за посиланням про надання допомоги, добровільно надала доступ до свого облікового запису «працівникам» Інтернет-платформи, які здійснили переказ коштів на свою картку у сумі 13 тисяч гривень.
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Загалом сума завданих збитків заявникам становить понад 52 тисячі гривень.
Отримуйте новини в Telegram
Тривають досудові розслідування.
«Поліцейські Буковини нагадують: не перераховуйте та не передавайте гроші незнайомцям. Також перевіряйте інформацію про нарахування чи списання коштів з рахунків. Громадяни повинні пам’ятати про те, що не потрібно розголошувати, переходити за сумнівними посиланнями та надавати свої персональні дані, до яких належать: термін дії банківської картки; PIN-код; слово-пароль; cvv2-код», - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами