У Чернівецькій області медики та освітяни оглядають дітей, чи немає в них позначок, які традиційно приписують грі «Синій кит».
Як розповіла журналістам Інформаційного агентства АСС Марія Поліщук, заступник директора Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА, огляд спеціально не афішували, бо вважають, що до смертельної гри не потрібно зайвий раз привертати уваги. Тим часом, уся медична та освітянська спільнота тримають ситуацію на контролі.
- Ми не хочемо піарити цю роботу, - каже Марія Поліщук. – Але Департамент дав доручення вчителям, медсестрам, лікарям оглядати руки дітей, аби мати можливість вчасно виявити небезпечні позначки. Робиться це без зайвого галасу та привернення уваги. На щастя, наразі в жодної дитини в нашому краї подряпин, які характерні для гри «Синій кит», виявлено не було.
Читайте ще: Нацполіція затримала адміністраторів груп «синіх китів»
З педагогами також посилено працюють у цьому напрямку.
- Був проведений спеціальний семінар для педагогів з психологами і поліцією, на якому освітян проінформаували, як правильно доносити інформацію до дітей і батьків, як не образити і, водночас, не допустити трагедії, - розповіла Олена Кузьміна, в.о. начальника управління освіти Чернівецької міської ради. – Зараз в усіх школах проводяться батьківські збори, під час яких вчителі та батьки домовляються про співпрацю у цьому напрямку. Уважними повинні бути всі, проте дуже важливо не налякати і не образити дитину.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами