На Буковині протягом кількох днів температура повітря сягає 30-35 градусів тепла. У таку спеку люди потерпають від теплових ударів та загострень серцево-судинних хвороб. Тому екстреній медичній допомозі доводиться працювати у режимі підвищеної готовності.
- Упродовж останніх днів кількість викликів зросла на 30%. Найчастіше нас викликають з приводу теплових ударів та підвищення артеріального тиску, - розповів Інформаційному агентству АСС Володимир Єленєв, директор Чернівецького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. - У переважній більшості, страждають люди похилого віку. Викликають медиків на зупинки громадського транспорту. У транспорті ще спекотніше, ніж на вулиці. Тому людям часто стає зле у дорозі.
Кілька порад, які допоможуть трохи знизити температуру тіла, щоб відчувати себе комфортніше в літню спеку:
- У спекотну погоду посилюється потовиділення, тобто з організму йде більше води, ніж звичайно. Тому, щоб компенсувати втрати, варто пити більше води. Рекомендована кількість рідини, яку необхідно споживати в день, обчислюється з розрахунку 30 мл на 1 кг маси тіла. Тобто, для дівчини вагою 50 кілограм, - півтора літра рідини, якщо вага людини від 70-80 кг, то випивати слід 2–2,5 л води в день.
- Зверніть увагу на харчування. У спеку варто, аби половину денного раціону складали овочі та фрукти, обмежте споживання м’яса. Окрім овочів та фруктів також їжте кисло-молочні продукти. Якщо їжа жирна чи солодка, пити води варто ще більше. Окрім води, варто також пити трав’яні чаї, компоти, соки. Однак звертайте увагу, що в останніх є цукор. Його вживання, особливо в спеку, слід обмежити.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
http://aaa-rehab.com
Jamesmum