У Чернівецькому обласному музею народної архітектури та побуту розквітло поле соняшників, пише Медіа агентство АСС. Ділянку на 0,3 гектара обробляють щороку: раніше тут висаджували жито та кукурудзу. Соняшник посадили цьогоріч вперше.
«Ми хочемо принести людям трохи більше світла і радості у цей непростий час. Там є чим помилуватись та зробити красиві світлини. Ця квітка є символом України, котра асоціюється зі світлом, працелюбністю, достатком, неймовірною силою і єдністю. За легендою, соняшник подарований людині, аби світло і тепло завжди були поруч», - розповів Олег Колянківський, заступник директора з основної діяльності Музею.
Отримуйте новини в Telegram
Поле знаходиться за 100 метрів від центрального входу якраз біля Резиденції Святого Миколая.
До речі, насіння соняшнику містять багато кальцію, 18-20% протеїнів від денної норми людини. А також служить людині орієнтиром на місцевості: бо навіть у хмарну погоду капелюшок соняшнику показує, де перебуває зараз сонце відносно горизонту. Кожен соняшник складається з приблизно 1000-2000 насінин і дозріває три місяці, а з 1 га соняшнику можна отримати до 50 кг меду.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами