Чернівчанин Віктор Звенигородський закриває кульбабовий сік, каштановий квас і настоянку з часнику. Рецептів не приховує.
Готувати сік із кульбабок чоловік починає наприкінці серпня.
- Збираю листя, подрібнюю його у блендері, а потім вичавлюю із цієї м`якоті сік, - пояснює чоловік. – Консервую спиртом: на півлітра соку – 100 грамів спирту. Можна також робити сироп із квітів кульбаби. Їх потрібно просто засипати цукром і почекати, поки вони пустять сік. Кульбабовий сироп, до речі, такий же корисний, як і натуральний мед.
Каштановий квас Віктор Звенигородський готує в грудні.
- Каштани розрізаю на чотири частини, заливаю їх талою водою, додаю цукор та біфідобактерії, - ділиться рецептом. – Цю суміш залишаю «перебродити». В результаті отримую і смачний, і корисний напій, який чудово зміцнює судини.
А саме зараз, коли розпочинається сезон вірусних інфекцій, Віктор Звенигородський захищається від них настоянками із часнику.
- Найпростіший рецепт: увечері часник вичавити у кружку, залити водою (краще талою) і вранці випити це. Смак не дуже приємний, проте часник – природній антибіотик і найкращий захисник від будь-якої інфекції, - продовжує чоловік. – Роблю також енергетичну суміш, що поповнює організм взимку необхідними вітамінами та мікроелементами. До неї входять родзинки, горіхи, лимони, інжир, фініки, обліпиха, калина, малина, журавлина тощо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами