Десятки перемог на Всеукраїнському рівні, призові місця на турнірах та конкурсах. Чернівецькі учні цьогоріч знову дивували своїми здобутками.
Вже вкотре лідером за кількістю призерів на інтелектуальних змаганнях в Чернівецькій області є Ліцей№1 м. Чернівці математичного та економічного профілів.
Журналісти ІА АСС вже розповідали про перемоги 11-класника ліцею з хімії Андрія Готинчана. Бронза з астрономії на всеукраїнському рівні у ще однієї випускниці ліцею, Наталії Васьківської. Дев'ятикласник Максим Ліщинський має бронзу на олімпіаді з фізики та срібло на конкурсі-захисті наукових робіт МАН.
Відкриттям року у ліцеї називають восьмикласницю Олександру Цепілову. Дівчинка має не лише два призових місця на всеукраїнських олімпіадах з математики та фізики, але й срібло на IV Київській відкритій олімпіаді з лінгвістики.
Особливим та унікальним директор ліцею №1 називає свій 10-Б клас. Діти з цього класу цьогоріч продовжують бити рекорди з кількості перемог на олімпіадах та турнірах. Вони були в складі команд, які привезли срібло з Турніру юних математиків та бронзу з Турніру юних фізиків. Саме у десятикласника - другий диплом конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» .
Вони мають перемоги на олімпіадах різного рівня, всеукраїнський етап - не виняток. В скарбничку Ліцею №1 вони зарахували срібло та бронзу IV етапу з математики, бронзу з фізики, Сергій Гончарук здобув срібло з астрономії. Їхні наукові роботи визнані кращими в Малій Академії Наук з математики та фізики.
А в квітні учні 10-Б, Олексій Олексишин, Максим Григорчук, Микола Веремчук і Тарас Кузик ще й відзначилися на турнірі світового рівня. Стали призерами Міжнародної конференції «ICYS». Їхній керівник, вчитель фізики, Пауль Пшенічка каже, що для дітей - це неймовірний досвід. Адже, окрім написання самої роботи, вивчення англійської мови, на якій вони доповідали, вони ще й бачили як вчаться та працюють в світі юні науковці. У Чернівцях, каже викладач, про таку техніку, підготовку та організацію навчання можна лише мріяти. Але наші діти були на рівні, і це все завдяки їхнім здібностям та впертій праці. Але найголовніше, каже Пауль Францович, що вони люблять вчитися і від цього щасливі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами