Акція День без мобільного телефону, що триває впродовж трьох днів, до 8 лютого, закликає людей проводити час без цього пристрою, щоб позбутися залежності від нього. Про це повідомляє Медіа агентство АСС з посиланням на DayToday.
Попри беззаперечну користь мобільного та інтернет-зв'язку, користування ними створює певну залежність. Це відбувається тоді, коли людина не може обходитися без смартфона на психоемоційному рівні. Всесвітній день без мобільного телефону закликає на певний час відмовитися від використання будь-яких гаджетів. А це означає спілкуватися з живими людьми, а не з аватарами; прокидатися під звуки будильника, а не під звук телефону тощо.
Наші новини є у Facebook
Святкування починається 6-го лютого недарма. В цей день католицькі віряни у всьому світі відзначають іменини Гастона. Це не тільки поширене французьке ім’я, у 1970-ті роки воно було згадане у хіті того часу «Le téléfon» (Телефон). Пісню виконує відомий французький співак Ніно Феррер. Там є дуже співзвучні до теми нашого свята слова: «Гастон, дзвонить телефон! Але знову ніхто не відповідає». Таким чином, дата святкування Всесвітнього дня без мобільного телефону є досить символічною, особливо для французів.
6 лютого відзначається Міжнародний день барменів. Тож, якщо серед ваших знайомих є ті, хто працює за цією спеціалізацією – обов’язково привітайте. А ми тим часом розповімо вам кілька цікавих фактів про людей з цієї сфери:
- Виникла професія у США в часи «Золотої лихоманки».
- Найстарішим представником професії (і це вказано у Книзі рекордів Гіннеса) визнано Анджело Каммарата з Пенсильванії. Він пропрацював 79 років за барною стійкою. У його кар’єрі була лише невелика перерва: в часи Другої світової він примкнув до лав армії.
- Трохи менше за барною стійкою пропрацювала англійка Доллі Севіл – 74 роки. За цей час вона розлила понад 2 000 000 пінт пива.
- Найвитривалішим барменом названо бельгійця Барта Уейна. А все тому, що якось його робочий день тривав 102 години підряд! Після кожної години роботи – він за умовами рекорду міг перепочити п’ять хвилин. Та Барт зекономив собі цілих 45 хвилин на сон, пропускаючи відпочинок у певні години.
- Серед барменів проводяться різноманітні змагання, та навіть, чемпіонати світу, де учасники демонструють свої вміння та обмінюються досвідом.
- Роботу барменів можна умовно розділити на 2 спеціалізації: класика (коли коктейлі готуються за класичними рецептами) і флейрінг (фантазійне приготування коктейлів з елементами жонглювання).
- Джиггер – це своєрідна мірна склянка барменів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами